عضو شوید


نام کاربری
رمز عبور

:: فراموشی رمز عبور؟

عضویت سریع

نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز
ایمیل
کد تصویری
براي اطلاع از آپيدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شودتاریخ : یک شنبه 7 خرداد 1395
بازدید : 200
نویسنده : زهرا ارژنگي
تاریخ : یک شنبه 5 خرداد 1395
بازدید : 333
نویسنده : زهرا ارژنگي

جامعه هلیکوپتری ایران بعنوان یکی از زیر مجموعه های اصلی شرکت پایا فناوری اخگری و پیشرو در زمینه های طراحی، تولید و تعمیرات اساسی و پشتیبانی فنی و تدارکاتی و علمی علاقمندان و ارائه ی خدمات فنی و مهندسی و آموزشی و مشاوره ای محصول برای پاسخ به نیازهای مشتریان غیر نظامی برای بازارهای داخلی و خارجی با تکیه بر دانش فنی، تکنولوژی و تجهیزات کارآمد و نیروی انسانی متعهد و متخصص حضوری فعال و پویا دارد.

 

 

برنامه گسترش جهانی و ایجاد یک پایلوت بین المللی جهت فراگیر شدن این فناوری:

نظریه تصمیمات هیئت مدیره و برنامه گسترش جهانی خدمات و سرویس ها در حال حاضر تشکیل جامعه هلیکوپتری بین المللی شکل گرفته و گام های لازم جهت دعوت از علاقمندان در حال صورت گرفتن می باشد و امید است بتوانیم از طریق جذب علاقمندان با ملیت های مختلف بستری را فراهم سازیم تا همه ملت ها بتوانند از این پدیده خوب صنعتی در امور عام المنفعه بهره برده و سطح رفاه و زندگی ملل تغییر یابد.:: موضوعات مرتبط: كاتالوگ معرفي محصولات و خدمات , ,
تاریخ : یک شنبه 3 خرداد 1395
بازدید : 235
نویسنده : زهرا ارژنگي

نمایشگاهها را باید بستری بسیار مناسب و مفید برای معرفی محصولات و توانمندی ها به حساب آورد. لذا تاکنون جامعه هلیکوپتری ایران همواره حضور بسیار فعال و پررنگ در بسیاری از نمایشگاه ها داشته است، بخصوص نمایشگاه های هوایی که عرصه ای بصورت تخصصی در امور هوایی بوده و توانسته پاسخگوی نیازمندان و علاقمندان به این تخصص باشد.

فهرست نمایشگاه های شرکت شده:

1- نمایشگاه و همایش ملی توانمندی صنایع هوایی و فضایی ایران مورخه ۷ الی ۹ مهرماه ۱۳۸۹

۲- دومین نمایشگاه بین المللی فرودگاه، هواپیما، پرواز، صنایع و تجهیزات وابسته ۲۸ الی ۱ اسفند ۱۳۸۹

٣- سومین نمایشگاه ملی توانمندی های صنایع هوایی و فضایی ایران ۱۹ الی ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۱

۴- چهارمین نمایشگاه ملی توانمندی های صنایع هوایی و فضایی ایران ۱۵ الی ۸ آذرماه ۱۳۹۲

۵- نمایشگاه کنفرانس انجمن هوافضایی ایران در ۱ اسفند تا ۳ اسفند ماه ۱۳۹۱

۶- چهارمین نمایشگاه جشنواره دانایی خلیج فارس اردیبهشت ۱۳۹۳

۷- نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان خراسان رضوی

۸- نمایشگاه بین المللی اوقات فراغت مورخه ۲ الی ۵ دی ماه ۱۳۹۱

۹- نمایشگاه هفته پژوهش، فناوری مورخه ۱۳۹۲ سپاه امام رضا (ع)

 :: موضوعات مرتبط: كاتالوگ معرفي محصولات و خدمات , ,
تاریخ : یک شنبه 3 خرداد 1395
بازدید : 217
نویسنده : زهرا ارژنگي

توسعه صنعت هوانوردی و پیشرفت شدن استفاده از تجهیزات روزآمد در هواپیماها و هلیکوپترها بخصوص در خلال جنگ جهانی اول، دانشمندان را بر آن داشت تا به جای استفاده از هواپیما های واقعی، از دستگاهی مشابه آن استفاده نمایند.

شبیه سازهای پرواز، سامانه های پیشرفته ای هستند که با ایجاد شرایط محیطی مناسب از نظر تصویری و حرکتی امکانات داخل کابین، شرایط آموزشی بسیار خوبی را برای افزایش مهارت های خلبانان به آنها ارائه می نماید.

شبیه سازهای پروازی محیطی امن به دور از مشکلات و مخاطرات موجود در پرواز با هلیکوپترهای واقعی، امکان آموزش مواجهه با کلیه ی شرایط بحرانی و اضطراری که ممکن است باعث سقوط هلیکوپتر گردد را فراهم می نمایند.

 

 

 :: موضوعات مرتبط: كاتالوگ معرفي محصولات و خدمات , ,
تاریخ : یک شنبه 1 خرداد 1395
بازدید : 217
نویسنده : زهرا ارژنگي

طراحی و ساخت سامانه های آموزشی و یا قطعات آموزشی برای بسترهای آموزشی و نمایشی به منظور درک بهتر علاقمندان از چگونگی کار و عملکرد سیستمهای هلیکوپتر از اهدافی بوده که این مجموعه آنرا دنبال کرده است.

وجود چنین سامانه هایی موجب می شود تا علاقمندان براحتی بتوانند با عملکردها و وظایف هر قسمت از هلیکوپتر و چگونگی کار کرد آن آشنا شوند.

لذا اینکه ۹۵ درصد فراگیری از طریق دیدن حاصل می شود، کارشناسان و متخصصان این مجموعه را به آن واداشت تا از طریق طراحی و ساخت این سامانه ها مباحث آموزشی را بتوانند راحت به مخاطب منتقل نمایند.

 

 

                    :: موضوعات مرتبط: كاتالوگ معرفي محصولات و خدمات , ,
تاریخ : یک شنبه 30 ارديبهشت 1395
بازدید : 196
نویسنده : زهرا ارژنگي

دعوت از علاقمندان، متخصین، سرمایه گذاران و یا صاحبان صنایع جهت پیوستن به این جامعه و گرد هم آمدن توانمندی ها، علایق موجبات خلق فرصتهای بی نظیر در فناوری هلیکوپتر شده است. بدون شک ارائه یک ایده از طرف یک علاقمند و حمایت آن از طرف یک سرمایه گذار و اجرایی شدن آن از طرف متخصصین و صنعتگران را می توان عامل شکوفایی و

پیشرفت امروزی جامعه هلیکوپتری دانست که توانسته نزدیک به صدها کتاب را چاپ نموده و دهها قطعه را ساخته و دورهای فراوانی را برای مشتاقان برگزار نماید. لذا عضویت در جامعه هلیکوپتری ایران برای ارتباطات بیشتر و در کنار هم قرار گرفتن بیشتر توانمندی ها خواهد شد.

امتیازات اعضاء:

1. بهره مندی از تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده برای ارائه خدمات

2.معرفی اعضاء به سازمان ها و نهادهای هوایی

3. ارسال دعوت نامه ها جهت بازدید از نمایشگاه های هوایی و شرکت در همایش ها

4. بکارگیری اعضاء جهت اشتغال و فعالیت

5. واگذاری نمایندگی ها و شعبه های فعالیت

6 حمایت از طرح ها و پروژه های هوایی در باب هلیکوپتر

7. معرفی جهت دریافت تسهیلات بانکی در زمینه اشتغال و کارآفرینی

۰8 دادن خدمات مشاوره ای و حقوقی برای ورود به عرصه فعالیت های هوایی

9. واگذاری امتیاز تولید قطعات و ساخت سامانه های هوایی

10. امکان پیشرفت در سطوح بالاتر

11.نظارت دائم بر سطح کیفی تقاضاها توسط کار در جامعه

12. شرکت در تورهای داخل و خارج از کشور

13. راهنمایی در جهت خرید و سرمایه گذاری

14. اولویت در مباحث سرمایه گذاری و هزینه ها

15. مشارکت در پروژه های توریستی و تفریحی شبیه سازها

16. امتیاز ورود به دنیای هوانوردی و آشنای با دیگر شاخص های صنعت پرواز

 

 :: موضوعات مرتبط: كاتالوگ معرفي محصولات و خدمات , ,
تاریخ : یک شنبه 28 ارديبهشت 1395
بازدید : 209
نویسنده : زهرا ارژنگي

جهت گسترش و ارتقاء فناوری هلیکوپتر در کل ایران و استفاده و بهره گیری بیشتر مشتاقان و تلاشگران این عرصه با توجه به داشتن شرایط ویژه و مورد تایید هیأت مدیره فرصتهایی را در اختیار این عزیزان گذاشته تا بتوانند ارائه کننده و عرضه کننده قابلیتهای این مجموعه در شهر و دیار خود باشند.

لذا آن دسته از افراد و یا مجموعه هایی که احساس می کنند این قابلیت و ظرفیت را جهت ارائه فناوری هلیکوپتر در مناطق بومی خود دارند، می توانند از طریق سریع ترین وسیله ممکن با ما تماس گرفته تا اقدامات لازم جهت همکاری و آموزش به انجام رسد تا دیگر علاقمندان بتوانند بنا بر نیاز و خواسته خود از این فناوری بهره مند شده و خدمات لازم را دریافت نمایند.

در حال حاضر این مجموعه توانسته، خدمات خود را به دورترین نقاط ایران عرضه نموده و پاسخگوی نیاز تمامی عزیزانی باشد که هزاران کیلومتر با ما فاصله دارند.

لذا خوشحالیم از اینکه از سواحل آب های گرم جنوب، مناطق زیبای شمال و در شرق و غرب کشور، پرچم دار ارائه فناوری هلیکوپتر به کلیه ی ایرانیان عزیز باشیم و به این خدمت رسانی افتخار می نمائیم.

 

 

آماده واگذاری نمایندگی به علاقمندان جهت ارائه ی سرویس و خدمات به هموطنان در سراسر ایران هستیم:: موضوعات مرتبط: كاتالوگ معرفي محصولات و خدمات , ,
تاریخ : شنبه 26 ارديبهشت 1395
بازدید : 221
نویسنده : زهرا ارژنگي

از زمان آغاز بکار این مجموعه تلاش شده تا افراد علاقمند و واجد شرایط بتوانند با فراگیری برخی آموزش ها و روشها زمینه های اشتغال و کار را برای خود مهیا نمایند و در این راستا نیز آموزش های هدفمند برگزار شده است.

عامه مردم شغل را در این فناوری فقط در خلبانی می دانند، در حالیکه خلبانی یکی از صدها فعالیتی است که در راستای تکنولوژی هوانوردی وجود دارد.

در حال حاضر بسترهای بسیار و وفراوانی وجود دارد که مشتاقان می توانند با ورود به عرصه آن زمینه ساز تولید و کارآفرینی شوند. جهت اطلاع بیشتر از این فرصتها و بسترها، کتابچه ای مخصوص گردآوری و چاپ شده و علاقمندان می تواند با مطالعه کامل آن با این فرصت ها بیشتر آشنا شوند.

 

                                                                

 

   

 

 

                                

 

 :: موضوعات مرتبط: كاتالوگ معرفي محصولات و خدمات , ,
تاریخ : شنبه 24 ارديبهشت 1395
بازدید : 192
نویسنده : زهرا ارژنگي

از دیگر حامیان جامعه هلیکوپتری ایران و گسترش صنعت هلیکوپتر و گسترش آن در ایران پارکهای علم و فناوری می باشند که با در اختیار گذاشتن امکانات و منابع خود علاقمند به گسترش این علم و تخصص در این کشور هستند و تا کنون نیز تشویق ها و حمایت های این نهادهای علمی و فنی موجب گشته تا جایگاه جامعه هلکوپتری ایران بعنوان یک تشكل عظیم علمی ارتقاء یافته و رشد نماید. در دنیای امروز علم و فناوری در خلق ثروت نقشی بسیار سازنده و اساسی دارد که علاوه بر ایجاد ارزش افزوده در تولیدات به طور خاص در تجارت محصولات و خدمات دانش بنیان (هایتک) به قسمت مهمی از تجارت بین الملل تبدیل شده است.

بر اساس آمار منتشر شده ۳۰ درصد تجارت جهانی مربوط به کالاهای دانش بنیان است که پیش بینی می شود تا ده سال آینده این رقم به ۹۰ درصد افزایش یابد.

فناوری های نوین یکی از ابزارهای اساسی و موثر دستیابی جوامع به توسعه است و این حقیقت که فناوری در فرایند رشد اقتصادی سهمی به سزا دارد، امری بدیهی و غیر قابل انکار است.

بدیهی است فناوری به تنهایی قادر به رشد و توسعه یک کشور نیست بلکه انطباق آن با محیطی که باید در آن به کار گرفته شود، امری لازم و ضروری است و مضرات انتقال تکنولوژی بدون رعایت الگوهای بومی به مراتب بیش از منافع آن است.

 

 

                                       

                                       

                                      :: موضوعات مرتبط: كاتالوگ معرفي محصولات و خدمات , ,
تاریخ : شنبه 22 ارديبهشت 1395
بازدید : 177
نویسنده : زهرا ارژنگي

ما در عصر آمار و ارقام و اطلاعات زندگی می کنیم. در دنیای پیچیده امروز هیچ فعالیت و طرح فنی و مهندسی برای برنامه ریزی و مشاوره پیش نمی رود و بی تردید محور هر برنامه ریزی اصول و منطقی، دسترسی به اطلاعات موثق است.

لذا همگان به مشورت و مشاوره نیازمند هستند تا اطلاعات دقیقی از یک محصول و فناوری بدست آوردند تا از اشتباهات و زیان های ناشی از عدم دسترسی به اطلاعات جلوگیری شود.

ما در این زمینه آماده هستیم تا به علاقمندان در شاخص های گوناگون مشاوره و خدمات فنی و مهندسی بدهیم و به درخواست های کتبی آنان سریعا پاسخ دهیم.

 

 

        

                       :: موضوعات مرتبط: كاتالوگ معرفي محصولات و خدمات , ,

صفحه قبل 1 2 3 4 صفحه بعد

به وب سایت جامعه هليكوپتري ايران Iranian Helicopter Society خوش آمدید. اميدواريم مطالب قرار داده شده در اين وب سايت بتواند بخشي از نياز شما را پاسخگو باشد.

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 333
بازدید دیروز : 322
بازدید هفته : 927
بازدید ماه : 8117
بازدید کل : 78099
تعداد مطالب : 167
تعداد نظرات : 80
تعداد آنلاین : 2

RSS

Powered By
loxblog.Com